Erkekler nasıl tahrik olur

Erkekler nasıl tahrik olur


Erkekleri tahrik etmek o kadar da zor değil! Sevgilinizi ya da eşinizi tahrik emek için öncelikle ona nasıl yaklaşacağınızı bilmelisiniz.
Sevgilinizin sihirli bölgelerine özel bir dokunuşunuzun her şeyi değiştirdiğinin farkında mısınız?
Dudaklar
Sevdiğiniz kişinin dudaklarına kondurduğunuz minik bir öpücük bazen dünyalara bedel olabilir. Hele bir Fransız öpücüğü sizi unutulmaz kılacaktır.
Eller
Eller vücudun en hassas yerleridir. Sevgilinizin ellerine yapacağınız bir masaj onun bütün stresini alacak ve rahatlamasını sağlayacaktır. Sevgilinizin parmaklarını dudaklarınız üzerinde gezdirerek onu tahrik bile edebilirsiniz. Onun parmaklarını kendi vücudunuzda gezdirerek hem kendi duygularınızı hem de onunkileri harekete geçirebilirsiniz.
Boyun
Sevgilinizin boynunu öpmeyi, hatta yumuşakça ısırmayı hiç denediniz mi? Denemediyseniz hemen bir vampir harekâtına geçin ve sevgilinizin boynuna doğru yönelin, bakın bakalım neler oluyor!
Saç dipleri
Sevgilinizin saçlarını yumuşak dokunuşlarla ensesinden yukarıya doğru hafifçe okşamayı sakın ihmal etmeyin!
Karın
Karın ve cinsel organ arasında kalan bölge oldukça hassastır. Bu bölgeye yumuşak el masajları yaparsanız sevgiliniz üzerinize saldırmamak için kendisini zor tutacaktır. Bir krem kullanırsanız el hareketlerinizi daha da yumuşatabilirsiniz. Masajdan sonra göbek deliğine de küçük bir öpücük kondurmayı ihmal etmeyin!
Kulaklar
Kulaklar sadece duymaya yarar sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Kulaklara kondurulan ateşli bir Fransız öpücüğü sevgilinize unutulmaz birkaç saniye yaşatacaktır.
Ayak bilekleri
Çoğu insanın cinsellikte pas geçtiği bölgelerden biri de ayak bilekleridir. Ayak parmaklarına ve bileklere uygulayacağınız rahatlatıcı bir masajla sevgilinizi kolayca baştan çıkarabilirsiniz.
Sırt
Boyundan başlayan dokunuşları yavaş hareketlerle kürek kemiğine doğru kaydırarak önce sevgilinizi rahatlatın. Bu sırada yanaklarına da öpücükler kondurarak onu iyice uçurabilirsiniz. Daha sonra göğüs kafesine doğru ilerlettiğiniz ellerinizle ona öldürücü darbeyi vurun.

1 yorum:

mükemmel öneriler tsşk ederim..hepsini tek tek yaptım kaplan oldu:)